bio title

EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ

Yeşim MUNGAN

Yeşim Mungan

Merrithew Health Fitness Faculty Canada ve Everest College Canada – Business mezunudur. EWYT-RYT350* – Yoga Alliance RYT200 350- hour Teacher Certification eğitimlerini yine Kanada’da tamamladı. Pranayama ve Nefes Koçluğu Eğitimleri aldı.

Kanada – Toronto’da STOTT Pilates Full Sertifikalı Uluslararası Eğitmeni olarak; Pilates – Yoga – Meditasyon ve Pranayama (Nefes) eğitimleri verdi. Fizik Tedavi Uzmanları ile rehabilitik amaçlı çalışmalar gerçekleştirdi.

SVET (Center of scientifically investigated, mental methods of healing) ve Meditasyon eğitimini Lichtquell Seminarzentrum, Todtmoos, ( Mind Science Meditation) Almanya`da tamamladı. Usui Shiki Ryho Reiki 2. Derece Uzmanı ve Uygulayıcısıdır.

2011 Eylül ayında Türkiye’ye dönüş yapan Yeşim Mungan, çeşitli firmalarda pilates, yoga ve nefes teknikleri üzerine seminerler verdi. Aynı paralelde Hillside City Club Trio’da Pilates ve Yoga Eğitmeni olarak 2014 yılına kadar çeşitli ders ve seminerler vermeye devam etti.

Agirlikli olarak Ozel Yaralanmali kisilerin akut donem sonrasi tedavi ve kronik agrilarin sagligina kavusmalarina destekleyici fiziksel calismalarin yaninda, ruh ve zihin sagliklarini da guclendirici kurumsal ve bireysel calismalar yapmaktadır.

Pilates ve yoga’nın doğasına uygun, nezih bir atmosfer yaratmak amacı ile Temmuz 2014’de Studio Jade’i kurdu.

Bedeni Doğru Kullanma Sanatı